O mnie i o blogu

Warszamamka to ja - Sabina. Nie jestem rdzenną warszawianką. Jestem mamą w Warszawie, która pragnie poprzez aktywne spędzanie czasu jak najwięcej pokazać i nauczyć moją małą M.
Uwielbiam działać na rzecz kobiet, co już udowodniłam pomagając kilka lat temu rozwinąć projekt Przedsiębiorcza Kobieta. Pragnę dodać sił i pewności siebie kobietom, które spełniają się i w pracy, i w domu. Teraz jako mama wiem, że płeć piękna ma wysoko postawioną poprzeczkę, bo 24 h 7 dni w tygodniu trzeba dawać z siebie wszystko.


Warszamamka to też mój blog, który powstał z myślą o mamach mieszkających w Warszawie lub odwiedzających stolicę i chcących spędzić tu świetnie czas ze swoimi pociechami. Lubię poznawać nowe miejsca na mapie Warszawy, a także dzielić się moimi wrażeniami z innymi. Chcę zachęcać wszystkie mamy do aktywnego spędzania czasu, pokazywać możliwości - miejsca, atrakcje, ludzi robiących fajne rzeczy oraz wymieniać doświadczenia.
Warszamamka chce też pomóc w powrocie mam do pracy po urlopie macierzyńskim lub w rozkręceniu własnego biznesu. Wspieram kobiety, które chcą być świetnymi mami oraz pamiętają o własnym rozwoju.

Zapraszam do lektury! a potem ruszajcie w miasto i dobrze się bawcie!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...