niedziela, 23 sierpnia 2015

Pod wpływem impulsu...a potem przyjdzie refleksja

Przeczytałam notkę Matki-Nieidealnej "Kup sobie blogera" i pod wpływem impulsu zgłosiłam się do warsztatów pięknie i szumnie nazwanych "Narada Rodzinna" - https://warsztaty.premier.gov.pl/
Natalia Nieidealna w swojej notce przedstawiła pomysł obecnego rządu na zorganizowanie warsztatów dla blogerów dotyczący nowych rozwiązań prorodzinnych. 

Do współpracy rządowi eksperci zapraszają blogerów parentingowych, więc z ciekawości zgłosiłam swoją kandydaturę. Liczyłam, że skoro jest to skierowane do dużej rzeszy osób to wstęp będzie miała grupa od 50 do 100. Niestety po wysłaniu zgłoszenia doczytałam, że jedynie 10 blogerów będzie zaproszonych na warsztaty. Pewnie nie mam szans ze względu na niskie statystyki, ale co tam. Chociaż osoba dokonująca sita w tym konkursie zajrzy tutaj i podbije wyniki za sierpień ;)

Na pewno warto poznać rozwiązania prorodzinne, które są dostępne. Większość społeczeństwa zna becikowe, urlop macierzyński, ulgę rodzinną i chyba na tym koniec. Ja więcej sama nie jestem wymienić na prędce. A tu w ramach warsztatów jest mowa o czterech tematach:

  • świadczenia rodzicielskie
  •  zasada "złotówka za złotówkę"
  • e-pomoc dla rodzin
  • karta dużej rodzinyRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...