sobota, 21 marca 2015

Relacja z Babskiego weekendu z #forpro

Dwa tygodnie temu odbyło się moje rozpoczęcie sezonu biegowego w wielkim stylu. Normalnie biegam z koleżanką z pracy po Ursynowie naszą stałą trasę 5 km. Dwa razy rozpoczynałyśmy sezon na przełomie kwietnia i maja. Zawsze na początku jest nam ciężko i połowę dystansu maszerujemy ;) Jest nam ciężko zdobyć kondycję, bo całą trasę gadamy. Nasze bieganie to sport, ale przede wszystkim relax :)

Trening z Jackiem z Fizjoperfekt #babskiweekend #forpro #agrykola

W tym roku jednak pierwszy bieg odbył się w moim przypadku z dużą pompą. Zapisałam się na trening z trenerami Nike+ i Fizjoperfekt, a to w ramach imprezy Babski weekend organizowanej przez sklep ForPro.
Mój trening prowadził Jacek, który starał się przekazać nam najważniejsze wskazówki, aby biegało nam się lżej i szybciej mniej się przy tym męcząc. Dokładniej o zasadach efektywnego biegania możecie przeczytać na blogu "Mamy ruszamy", bo Ilona i Ola stojące za tą akcją na endomondo i fb też brały ze mną udział w treningu.


Zdjęcie po treningu z Jackiem #babskiweekend #forpro #nike #warszamamka #mamyruszamy
Po treningu miałyśmy chwilę na odpoczynek, posiłek i pogaduszki. Poniżej macie zdjęcie cateringu. To była pierwsza i pewnie ostatnia impreza, która była darmowa i na której poczęstunek nie zniknął w ciągu 2 minut. Te ciasteczka i owoce były wystawione przez kilka godzin i nikt prawie tam nie jadł. Dziewczyny, które trenują żywią się powietrzem i endorfinami ;) Napoje Oshee schodziły jak "ciepłe bułeczki", za to puste węglowodany nie cieszyły się powodzeniem.

Poczęstunek, który po kilku godzinach był nietknięty - SZOK! za darmo i nie zszedł w 1 minutę!
O 17.00 rozpoczął się bieg z Anną Lewandowską, który był podzielony na krótkie odcinki z przystankami z nagrodami od sponsorów: studia Ohlala, NailSpa, Nike. Przebiegłyśmy z Agrykoli przez Łazienki do parku naprzeciwko Ministerstwa Sprawiedliwości i z powrotem na Agrykolę. Był to dystans 5 km, ale pokonałyśmy go w 1,5 godziny.

Przystanek na zdjęcie z Anną Lewandowską. Mnie znajdziecie obok Ani :) #babskiweekend #forpro #nike #warszamamka #hpba #anialewandowska

Jeszcze zdjęcie z Pałacem na Wodzie w tle
#babskiweekend #forpro #nike #warszamamka #hpba #anialewandowska

Rozgrzewka na Agrykoli przed biegiem
#babskiweekend #forpro #nike #warszamamka #hpba #anialewandowska

Po wszystkim Ania podpisywała swoją książkę dla fanek
#anialewandowska #hpba #warszamamka
Zdjęcia pochodzą z profilu ForPro na facebooku oraz kilka jest mojego autorstwa
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...