środa, 4 marca 2015

Dzień Kobiet w wydaniu Warszamamki

Pewnie część z Was już widziała na moim instagramie poniższe foto

#babskiweekend #running #nikewomen #forpro

Ale nie każdy wie, o co chodzi z tym zdjęciem. Już Wam się chwalę :)
Jest to karta stanowiąca wejściówkę na event organizowany przez sklep "ForPro" oraz Nike, który nazywa się Babski Weekend. Przy okazji dnia kobiet zostanie zorganizowanych 6 treningów oraz bieg z przygodami i nagrodami. Treningi fitness będą prowadzić super instruktorki: Anna Lewandowska, Lidia Zamyłko oraz Katarzyna Wolska. Będą także treningi biegowe z Nike+ Running lub Fizjoperfekt. Impreza jest za darmo, ale żeby wziąć udział w niej trzeba było osobiście zapisać się tydzień wcześniej w sklepie ForPro. Zapisy ruszyły o godzinie 10, a mi o 15 udało się dostać jedną z ostatnich wejściówek na trening biegowy. Do 12 już nie było mowy o dostaniu biletów na trening, z którąś z "gwiazd" fitnessu!! jest to druzgocące, ale zarazem pocieszające, że ludzie są w stanie w sobotę z rana stać w długich kolejkach po to, aby tydzień później móc się spocić i zmęczyć w ramach treningu :) :) :)

Szykuje się zatem sportowy dzień kobiet. Powinnam jeszcze pomyśleć, jak tu umilić ten dzień mojej córeczce, żeby dziewczę też coś miało ze swojego święta. Kwiaty odpadają...chociaż najchętniej zrobiłabym jej wianek z polnych kwiatów, ale mamy przecież jeszcze piękną polską zimę :P Oby była ładna pogoda, to będzie okazja założyć jej nową sukienkę, która od stycznia wisi w szafie ;)

Niestety jestem kolejny tydzień przeziębiona i nie wiem, czy uda mi się dotrzeć w sobotę na Agrykolę i wziąć udział w tych atrakcjach. Trzymajcie kciuki za moje zdrowie!


#babskiweekend #annalewandowska #hpba #wolskatrenuje #lidiazamylko #mamyruszamy #nike

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...