czwartek, 4 września 2014

#Insta sierpień 2014

Chciałabym konsekwentnie podsumowywać kolejne miesiące, ale już teraz widzę, że czasem jest ciężko wyrobić się z tak zaplanowaną notką. Na pewno będę pokazywała zebrane kadry z ostatniego miesiąca, a czasem może uda się coś skrobnąć w ramach mini komentarza.

Na początku mini zajawka zdjęć z Instagramu. Jeśli chcecie więcej obserwujcie mnie tutaj.W ostatnim tygodniu sierpnia w centrum Warszawy na ulicy Próżnej i na placu Grzybowskim odbywał się Festiwal Singera. Dla dzieci atrakcje były tylko w weekendy i niestety nie znalazłam chwili na przejrzenie programu, żeby Wam coś konkretnego polecić. W dodatku "Co jest grane?" była tylko wzmianka o zajęciach dla dzieci i nic więcej, więc nie zachęciło mnie to szczególnie. Za to udało mi się przejść po Próżnej w ramach niedzielnego spaceru i chłonąć niesamowitą atmosferę, która panuje tam w czasie festiwalu. Uwielbiam, jak te stare kamienice odżywają dzięki pomysłowości ludzi ze wspólnoty żydowskiej działającej przy synagodze na Twardej. 
Wrzesień trwa dopiero kilka dni, a już zapowiada się wiele fajnych atrakcji i przez to jeszcze fajniejsze podsumowanie kolejnego miesiąca :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...